Styret

Under er styret for skoleåret 2019/20 listet opp.
Merk at Moholtkjelleren tilknyttet DG, Dypet, har eget styre.
styret email address: dykkergruppa@ntnui.no

LederErik Warichleder@dykkergruppa.no
KassererLise Millerjordkasserer@dykkergruppa.no
UVR OppdameLise Millerjord & Erik Warichuvr@dykkergruppa.no
SikkerhetsansvarligTorbjørn Nilsensikkerhetsleder@dykkergruppa.no
RektorMartin Rønningrektor@dykkergruppa.no
MaterialforvalterSigurd Angell Berghmaterialforvalter@dykkergruppa.no
FjøsrøkterLeander Hovdefjos@dykkergruppa.no
Dugnad- og aktivitetsansvarligFei Songdugnad@dykkergruppa.no
TursjefSynne Hollåstursjef@dykkergruppa.no